Paslaugos

Teikiamų viešųjų paslaugų sąrašas ir paslaugų teikimo aprašymas

 

Eil. Nr.

Teikiama viešoji paslauga

Paslaugos teikimo aprašymas

1.

Kauno miesto gatvių apšvietimo elektros tinklų eksploatavimas, remontas ir įrengimas.

Kauno miesto gatvių apšvietimo elektros tinklų eksploatavimą pagal įrangos techninius reikalavimus, eksploatavimo paslaugų techninius aprašymus ir kasmet užsakovo tvirtinamų Kauno miesto gatvių apšvietimo įrangos įjungimo ir išjungimo grafiką.

Taip pat apšvietimo elektros tinklų įrengimo darbai. Renginių ir švenčių aptarnavimas (elektros pajungimo darbai). Dekoratyvinio apšvietimo pajungimas, aptarnavimas.

2.

Kauno miesto šviesoforų įrangos techninė priežiūra ir gedimų šalinimas ir stacionarios prevencinės greičio matavimo sistemos eksploatavimas ir techninė priežiūra.

Saugaus eismo įrenginių priežiūros ir įrengimo paslaugų teikimo užtikrinimas Kauno mieste, keičiant netinkamas lemputes, lęšius, remontuojant stovus, stogelius, pagalbinius skydus, pėsčiųjų šviesoforų mygtukus, transporto detektorius, garsinius signalus. Savalaikiai tikrinti ir reguliuoti šviesoforų koordinavimo, maitinimo, ryšių, valdymo, daviklių ir kitą įrangą, jų pajungimo kabelius, patikrinti ir sureguliuoti koordinuotą šviesoforų įrangą, sureguliuoti šviesoforų laikrodžius pasikeitus laikui.

Stacionarios prevencinės greičio matavimo sistemos eksploatavimo metu atliekama sistemos techninė priežiūra, metrologinė patikra, programinių gedimų šalinimas, užtikrinamas tinklo ryšys tarp įrangos ir kompiuterio, nuotolinė įrangos apsauga.

3.

Kauno miesto kelio ženklų, apsauginių atitvarų, įspėjamųjų stovų, sferinių veidrodžių ir kitų inžinerinių eismo saugumo priemonių įrengimas ir priežiūra.

Kelio ženklų, apsauginių atitvarų, įspėjamųjų stovų, sferinių veidrodžių ir kitų inžinerinių eismo saugumo priemonių įrengimo ir priežiūros metu atliekami darbai tai Kauno miesto savivaldybės teritorijoje esančių įrenginių priežiūrą tai yra kelio ženklų ir jų komplektuojančių dalių taisymas, reguliavimas, valymas, tvirtinimas, apsauginių atitvarų taisymo darbai, transporto priemonių greičio mažinimo kalnelių taisymas, standžių arba lanksčių kelio kraštą žyminčių stulpelių ir lanksčių plastikinių stulpelių taisymo, atstatymo darbai, pėsčiųjų eismo saugumo salelių taisymas.

4.

Kauno miesto želdinių, miškų ir miško parkų priežiūra ir tvarkymas.

Želdinių ir želdynų priežiūros ir tvarkymo Vilijampolės, Šilainių ir Eigulių, Centro, Žaliakalnio, Gričiupio, Dainavos ir Petrašiūnų, Aleksoto, Panemunės ir Šančių  seniūnijose paslaugos. J. Basanavičiaus miško parko (Panemunės šilo) bei Lampėdžių miško parko, Ąžuolyno, Aukštųjų Šančių Ąžuolyno ir Pažaislio miško parko priežiūros ir tvarkymo paslaugos. Medžių kirtimas, krūmų kirtimas, medžių genėjimas, nulūžusių medžio šakų miesto gatvėse, skveruose ir parkuose surinkimas ir išvežimas, kelmų rovimas mechanizuotai ir rankiniu būdų ribotoje erdvėje miesto gatvėse, medžių žaizdų gydimas, medžio drevių valymas ir konservavimas, medžių, krūmų sodinimas jų priežiūra, sanitariniai, retinimo, einamieji, kraštovaizdžio formavimo, trako kirtimai miško žemėje. Taip pat atliekame dirvos paruošimą mechanizuotam sodinimui, miško sodmenų apdorojimą repelentais, skruzdėlynų aptvėrimą, inkilų gamybą ir iškėlimą miško žemėje, kvartalinių linijų valymą, mineralizuotų juostų įrengimą miško žemėje, miško valymą, nelegalių sąvartynų likvidavimą, upelių šlaitų, griovių ir kitų daubų valymą ir bendrąją priežiūrą ir apsaugą.    

Skip to content