Šviesoforų, kelio ženklų priežiūra

Šviesoforų įrangos techninė priežiūra ir gedimų šalinimas.

Miesto šviesoforų įrangos techninė priežiūra ir gedimų šalinimas – šviesoforų įrangos sankryžose techninės priežiūros ir gedimų šalinimo paslaugos teikimas, šviesoforų įrangos eksploatacinės priežiūros užtikrinimas, keičiant netinkamas lemputes, lęšius, remontuojant stovus, stogelius, pagalbinius skydus, pėsčiųjų šviesoforų mygtukus, transporto detektorius, garsinius signalus. Šviesoforų koordinavimas tikrinant ir reguliuojant maitinimo, ryšių, valdymo, daviklių ir kitus orinius ir požeminius kabelius, patikrinant ir sureguliuojant koordinuotą šviesoforų įrangą, sureguliuojant šviesoforų laikrodžius pasikeitus laikui.

KGA-diena (portrait)

Stacionarios prevencinės greičio matavimo sistemos eksploatavimas ir techninė priežiūra – metrologinė patikra, programinių gedimų šalinimas, tinklo ryšio užtikrinimas.

Kelio ženklų, apsauginių atitvarų, įspėjamųjų stovų, sferinių veidrodžių ir kitų inžinerinių eismo saugumo priemonių įrengimas ir priežiūra.

Kelio ženklų, apsauginių atitvarų, įspėjamųjų stovų, sferinių veidrodžių ir kitų inžinerinių eismo saugumo priemonių įrengimo ir priežiūros metu atliekami darbai – Kauno miesto savivaldybės teritorijoje esančių eismo valdymo įrenginių priežiūra: kelio ženklų ir jų komplektuojančių dalių taisymas, reguliavimas, valymas, tvirtinimas, apsauginių atitvarų , transporto priemonių greičio mažinimo kalnelių , standžių arba lanksčių kelio kraštą žyminčių stulpelių ir lanksčių plastikinių stulpelių , pėsčiųjų eismo saugumo salelių įrengimas ir taisymas, atstatymas.

Kaune įrengtos 147 šviesoforais reguliuojamos sankryžos, pėsčiųjų perėjos, kurias bendrovė eksploatuoja. Naudojamos PEEK TRAFIK, SIEMENS ir SWARCO šviesoforų valdymo sistemos. Taip pat įrengta 233 vnt. detekcinių kamerų, kurių pagalba srautai stebimi 57-iose sankryžose.

Įkurtas Kauno eismo valdymo centras. Centre vyksta eismo stebėjimas realiu laiku.

Kauno mieste galima stebėti realų transporto srautų judėjimą, su galimybe saugoti vaizdo duomenis. Stebint transporto srautų pasiskirstymą įvairiomis paros valandomis yra koreguojamos ir optimizuojamos esamos šviesoforų darbo programos.

Renginių metu miesto centrinėje dalyje eismas tampa intensyvesnis. Dėl šios priežasties yra sukurtos atskiros šviesoforų veikimo programos, kurios nustatytu paros metu yra įjungiamos (pvz. pasibaigus renginiams Žalgirio arenoje).

  • Šviesoforų valdiklių priežiūra – greitas minimalių gedimų šalinimas.
  • Koordinuotų eismo koridorių veikimo priežiūra – „žalių bangų“ veikimo priežiūra ir tinkamas veikimo užtikrinimas.
  • Bendradarbiavimas su policija – informacijos suteikimas apie šviesoforų veikimo programas, stebimų sankryžų vaizdo medžiagos pateikimas. 
Skip to content